Kable rozruchowe

Zimą akumulatory często odmawiają posłuszeństwa. Spadek temperatury powoduje znaczne zmniejszenie się ich pojemności, przy siarczystych mrozach nawet o 40 procent. Do uruchomienia silnika może być potrzebne pożyczenie energii z innego pojazdu. Dlatego jednym z najbardziej użytecznych akcesoriów motoryzacyjnych są dobre kable rozruchowe.

Oferujemy solidne przewody w silikonowej izolacji, które umożliwiają przepływ energii przy stosunkowo małych stratach. Standardowo proponujemy kable o wymiarach 2, 4 lub 5 metrów. Oczywiście nasi kontrahenci mogą także zamówić przewody o dowolnej długości, w zależności od potrzeb handlowych.

Przewody rozruchowe wyposażone są w wytrzymałe, krokodylkowe złącza, które pozwalają na stabilne mocowanie akumulatora na klemach. Izolowane uchwyty sprawiają, że montaż jest prosty i bezpieczny. Kolorystyczne rozdzielenie kabli ułatwia właściwe połączenie akumulatorów. Należy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa zawsze najpierw łączymy klemy „plusowe”. Po uruchomieniu silnika przewody zawsze rozłączamy w odwrotnej kolejności.

Kable rozruchowe

Standardowa długość kabli rozruchowych: 200cm, 400cm, 600cm, lub dowolna długość na zamówienie.

Kable rozruchowe charaktreryzują się wysoką jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu solidnej sylikonowej izoliacji kable są odporne na niską temperaturę.
Kable idealnie nadają się do większości silników.