Narożniki

Właściwe zabezpieczenie ładunku musi uniemożliwiać mu przemieszczanie się w transporcie kołowym, śródlądowym, morskim lub lotniczym. Jednocześnie ważna jest ochrona delikatnych ładunków przed uszkodzeniami, powstałymi na skutek sił działających na taśmy mocujące, mogących powodować odkształcenia i skazy.

Firma „Pas-Kam” proponuje wysokiej jakości narożniki ochronne, które w połączeniu z pasami skutecznie zabezpieczają każdą przewożoną rzecz. Stabilizują ładunek, uniemożliwiają przesuwanie się pasów i w efekcie skutecznie chronią transportowane przedmioty. Dzięki odpowiedniemu doborowi tworzyw sztucznych, użytych w procesie produkcji, prezentowane narożniki są odporne na pękanie, nawet przy bardzo silnym mocowaniu.

W naszej ofercie znajdują się narożniki z tworzywa sztucznego o różnej długości ramion i szerokości odpowiedniej dla każdego ładunku. Posiadamy między innymi specjalne narożniki zabezpieczające transport rolek papieru w pozycji pionowej oraz 6-metrowe narożniki z miękkiej mieszanki tworzyw sztucznych dla zabezpieczania krawędzi ładunku w dowolnym miejscu.

Narożniki

Wysokiej jakości narożniki do zabezpieczania pasów transportowych. Produkt polski.

Narożnik mały

Parametry techniczne
Długość ramion: 90mm / 90mm
Szerokość: 120mm
Szerokość taśmy mocującej 50mm

Narożnik duży

Parametry techniczne
Długość ramion: 200mm / 160mm
Szerokość: 140mm
Szerokość taśmy mocującej 50mm